/>
/>

Oyuncu: Scarlett Johansson

Lucy HD izle

  • Tr Dublaj
  • 720p

Lucy izle, Lucy full izle, Lucy türkçe dublaj izle, Lucy hd izle, Tayvan'ın başkenti Taipei'da neredeyse bütün insanlar suça buluşarak yer altı dünyası, sokak çeteleri, mafya ve işbirlikçi insanlar polisler tarafından yönetiliyor. En büyük ticaretin yapıldığı iş ise uyuşturucudur. Sıradan bir genç kadın eğlenmesine oldukça düşkündür. Beraber takıldığı Richard yüzünden kendisini bir anda azılı uyuşturucu şebekesinin tam ortasında bulacaktır. Kötü insanlar onun kurye olması için vücudunun içerisine kimyasal bir madde yerleştirir. Bu kimyasal madde onun kanı ile karışınca kadın beklenmedik bir şekilde insan üstü güçlere sahip olacaktır.

Film izle

Iron Man 2

  • Tr Dublaj
  • 720p

Milyarder mucit olan Tony Stark’ın (Robert Downey Jr.) zırhlı bir Süper Kahraman Iron Man olduğu tüm dünya tarafınca bilinmektedir. Teknolojisini orduyla paylaşması için hükümetten, basından ve halktan büyük bir baskı gören Tony, bilginin olmayacak ellere geçmesinden korkmasından dolayı Iron Man zırhının gizemini açıklamak istememektedir. Tony, yanında Pepper Potts (Gwyneth Paltrow) ve James Rhodes (Don Cheadle) ile beraber yeni bit ittifak kurar ve büyük güçlerle yüzleşir. Sitemizden 720p seçeneği ile Demir Adam 2 HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Iron Man 2 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Film izle

Kaptan Amerika İç Savaş

  • Tr Dublaj
  • 720p

Tüm dünya tarafından tanınan Yenilmezler ekibinin kahramanları son girdiği savaştan sonra büyük bir şok yaşarlar. Artan savaş maliyetlerinden yakınan hükumet yetkilileri masum insanların hayatını yitirmesi sonucunda bir karar alırlar. Buna göre Amerika devletinin izini olmadan süper kahramanları operasyon yapamayacaktır. Bu sırada Kaptan Amerika’nın en iyi arkadaşlarından biri olan Bucky’i kötüler tarafından kaçırılmış ve kendisine bir tuzak hazırlanmıştır. Arkadaşını kurtarmak için hemen takibe başlayan Kaptan bu hareketi ile takım içinde ayrılıklar yaratacaktır. Çünkü İron Man’in başını çektiği grup kendi başlarına hareket etmemeleri gerektiğini savunmaktadır. Kaptan ve ekibi Bucky’a yardım etmek için havaalanına gelirler ama burada bulunan diğer grup onları engellemeye çalışacaktır. Artık yenilmezler takımında iç savaş çıkmış ve tamamen ikiye bölünmüş durumdadırlar..

Film izle

Yenilmezler 2 Ultron Çagı

  • Tr Dublaj
  • 720p

Yenilmezler 2 Ultron Çağı izle, Yenilmezler 2 Ultron Çağı full izle, Yenilmezler 2 Ultron Çağı türkçe dublaj izle, Yenilmezler 2 Ultron Çağı hd izle, Yenilmezler 2 Filmi, Biliyorsunuz ki; Birinci film yani serinin ilk bölümü çok aşırı ilgiye mazhar oldu. Bunu gören avengers ekibi 2. sinema filmi için hemen kolları sıvadı. Şimdi tüm kahramanlar bir arada. Savaş süper kahramanlar olan thor, iron man, kaptan amerika ve hulk ekibine yeni süper kahramanların katılımı ile daha dehşetül vahşet bir hal alıyor. Aksiyon ve maceranın dibine vuran bu yeni film kaçırılacak gibi değil. Kahramanlar arasındaki ilişkilerede deyinen konusu ve bol heyecanlı sahneleri ile izlerken sıkılma şansını size vermiyor. İron man barış için hazırlanmış sistemi aktif etmek istesede beceremez. Sonra thor diğer süper kahramanlarla görüşür ve yeniden güçleri birleştirilme kararı alınır. Güç birliği içerisine giren süper kahramanlar yapay zeka ultron’a karşı büyük bir kararlılıkla savaşacaklar. Savaş aynı zamanda tüm dünyaya yayılacaktır. Barışın sağlanması için kötülere karşı büyük mücadele veren kahramanların verdikleri mücadeleyi konu almaktadır. Filmin tek olumsuz kısmı sanki çok uzun tam 150 dakika sürecek. Hadi iyi seyirler. Yenilmezler 2 türkçe dublaj ve tek parça seçeneğinde sizlere sunulmuştur. Yüksek Full HD görüntü kalitesiyle seyredebilirsiniz.

Film izle

Yenilmezler 1

  • Tr Dublaj
  • 1080p

Yenilmezler 1 izle, Yenilmezler 1 full izle, Yenilmezler 1 türkçe dublaj izle, Yenilmezler 1 hd izle, Yenilmezler Filmi, Nick fury barış örgütünün başındaki kişidir ve SHIELD olarak tanınmaktadır. Dünya güvenliği için ultra tehdit oluşturan düşmanla yüz yüze gelmiştir. Şimdi dünyayı kurtarmak adına süper kahramanlardan oluşan bir ekip kurma hazırlığı içine girecek olan fury başarılı olabilecekmi? Marvel in herkesde bir iz bırakan kahramanlarını bir araya getiren yenilmezler hala izlenme potansiyeli yüksek yapımlar arasında yer alıyor. Bir anda su üstüne çıkan ve dünya güvenliğini abartı şekilde tehdit eden bir düşman ile karşı karşıyayız. Bakalım kahramanlarımız bu düşmana karşı nasıl bir mücadele içine girecek. Yenilmezler tek parça ve türkçe dublaj seçeneğinde sizlere sunulmuştur. Yenilmezler yüksek Full HD görüntü kalitesiyle seyredebilirsiniz

Film izle