/>
/>

İmdb: 8.3

Süper Polis 1

  • Tr Dublaj
  • 1080p

Süper Polis izle, Süper Polis türkçe dublaj izle, Süper Polis full izle, Süper Polis hd izle, Uzak doğu filmlerinin aksiyon filmlerinin usta aktörü Jackie Chan’den yine aksiyonu bol bir film daha. Jackie Chan’in yönetmenliğini ve oyunculuğunu yaptığı komedi ve aksiyonu harmanlayıp sinemaya aktardığı filmde, Bir mafya lideri için birifing verilir. Bir operasyon ile bütün çete yakalanıp hapise atılacaktır. Görev dağılımı yapılmıştır ve kim ne yapacağını iyi bilmektedir. Ama operasyondan önce bir sızma olur ve baskın planı ertelenir. Operasyon ertelenir ama çatışma başlar. Bir polisin verdiği özveri ve zorlu mücadele sonunda mafya lideri yakalanır.Bu örnek polis Kevin isimli bir polistir. Mafya lideri için mahkemede konuşacak olan şahidi de Kevin isimli bu güvenilir polis koruyacaktır.

Film izle

Bitirim ikili 1

  • Tr Dublaj
  • 720p

Bitirim İkili 1 izle, Bitirim İkili 1 full izle, Bitirim İkili 1 türkçe dublaj izle, Bitirim İkili 1 hd izle, 1998 yapımı komedi/aksiyon türünde bir filmdir .Başrollerinde Jackie Chan ve Chris Tucker bulunmaktadır. Dövüş konusunda rakip tanımayan müfettiş Lee, çok başarılı bir polistir.Amerika'ya Çin konsolosu olarak atanan üst düzey yöneticisinin kızı kaçırılmıştır.Kızı kurtarma görevi ise Lee'ye verilmiştir.ABD'ye gittiğinde kendisine yardımcı olması için vurdumduymazlığı ile bilinen James Carter görevlendirilmiştir.Bu iki dedektif kızı kurtarmak için çalışmalara başlar.İlk başlarda birbirleriyle anlaşamasalarda daha sonradan kızı kurtarmak için ellerinden gelen herşeyi yapmaya hazırdırlar.

Film izle

Kaptan Amerika İç Savaş

  • Tr Dublaj
  • 720p

Tüm dünya tarafından tanınan Yenilmezler ekibinin kahramanları son girdiği savaştan sonra büyük bir şok yaşarlar. Artan savaş maliyetlerinden yakınan hükumet yetkilileri masum insanların hayatını yitirmesi sonucunda bir karar alırlar. Buna göre Amerika devletinin izini olmadan süper kahramanları operasyon yapamayacaktır. Bu sırada Kaptan Amerika’nın en iyi arkadaşlarından biri olan Bucky’i kötüler tarafından kaçırılmış ve kendisine bir tuzak hazırlanmıştır. Arkadaşını kurtarmak için hemen takibe başlayan Kaptan bu hareketi ile takım içinde ayrılıklar yaratacaktır. Çünkü İron Man’in başını çektiği grup kendi başlarına hareket etmemeleri gerektiğini savunmaktadır. Kaptan ve ekibi Bucky’a yardım etmek için havaalanına gelirler ama burada bulunan diğer grup onları engellemeye çalışacaktır. Artık yenilmezler takımında iç savaş çıkmış ve tamamen ikiye bölünmüş durumdadırlar..

Film izle

Yenilmezler 1

  • Tr Dublaj
  • 1080p

Yenilmezler 1 izle, Yenilmezler 1 full izle, Yenilmezler 1 türkçe dublaj izle, Yenilmezler 1 hd izle, Yenilmezler Filmi, Nick fury barış örgütünün başındaki kişidir ve SHIELD olarak tanınmaktadır. Dünya güvenliği için ultra tehdit oluşturan düşmanla yüz yüze gelmiştir. Şimdi dünyayı kurtarmak adına süper kahramanlardan oluşan bir ekip kurma hazırlığı içine girecek olan fury başarılı olabilecekmi? Marvel in herkesde bir iz bırakan kahramanlarını bir araya getiren yenilmezler hala izlenme potansiyeli yüksek yapımlar arasında yer alıyor. Bir anda su üstüne çıkan ve dünya güvenliğini abartı şekilde tehdit eden bir düşman ile karşı karşıyayız. Bakalım kahramanlarımız bu düşmana karşı nasıl bir mücadele içine girecek. Yenilmezler tek parça ve türkçe dublaj seçeneğinde sizlere sunulmuştur. Yenilmezler yüksek Full HD görüntü kalitesiyle seyredebilirsiniz

Film izle